خطوط رویش منحصر به فرد

جهت تعیین محل قرارگیری خط رویش مو، این گروه از فرمول لیوناردو داوینچی استفاده می کند.بدین ترتیب ظاهر جوانتری برای شخص فراهم خواهد آمد.


مشاهده ادامه مطلب ...

کاشت نواحی گیجگاهی

با اینکه افراد میانسال مایلند نواحی گیجگاهی شان بدون مو باقی بماند، جوانترها دوست دارند این نواحی کاشته شوند. تخصص این گروه علاوه بر طراحی هنرمندانه، کاشت دقیق هر تار مو...


مشاهده ادامه مطلب ...

مشاوره رایگان

اعضای این کلینیک صبورانه و متعهدانه با تاکیدی دال بر تخصص و تبحر، مهارت و علاقه مندی خود را با این حرفه به نمایش گذاشته اند.


مشاهده ادامه مطلب ...

بیشترین میزان تراکم مو

بعد از یک جلسه کاشت مو اکثر افراد به حداکثر تراکم ممکن در واحد سطح می رسند.هنگامی که مو ها در ابتدای ریزش هستند، واحدهای فولیکولی را می توان بطور...


مشاهده ادامه مطلب ...
1234

تلفن: 22869590-021 ....... پست الكترونيكي: info@persianhair.ir

درباره Persian Hair

کلينيک تخصصی پیوند موی پرشین داراي تيم تخصصي پيوند مو، با همکاری متخصصين پوست، مو و زيبايي و ساير پزشکان سال ها در زمينه پیوند مو فعاليت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنيانگذاران کاشت موي طبيعي به روش Transplantation Isolated Follicular : FIT در ايران معرفی نماید.
اين کلينيک با تجربه چندين ساله خود، دارای بالاترين رکورد تعداد افرادی (بيش از 10000 نفر تا پایان سال 89 ) است که تحت عمل پيوند موي طبيعي قرارگرفته اند.
کلينيک تخصصی پیوند موی پرشین در سالیان فعالیت خود به مقوله يادگيري جديدترين متدهاي جهاني اين عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقيق، مصاحبه و حضور در جلسات پیوند مو اعضا خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترين زمان ممکن طبيعي ترين نتيجه پيوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک یعنی رضايت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.
اعضاي اين کلينيک با شعار دقت، کیفیت، رضایت خاطر فرد در کوتاهترین زمان ممکن، تخصص، تبحر و مهارت خود را با اين حرفه به نمايش گذاشته و با این شعار خود را از دیگر فعالان اين عرصه متمایز کرده است.

مراجعه کنندگان مي توانند از طريق وب سايت، ايميل، تماس تلفني و يا حضور در جلسات مشاوره رايگان با متخصصين اين مجموعه مشورت نموده تا پس از بررسي وضعيت ايشان، بهترين و رضايت بخشترين شيوه، مختص شخص مراجعه کننده، به آنها پيشنهاد گردد.

تصاوير منتخب